INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Romy Koelzer vs. Amina Anshba - Wzajemne mecze
04.10.18 | 2. runda | Amina Anshba | Romy Koelzer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
15.08.17 | 1. runda | Amina Anshba | Romy Koelzer | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | Leipzig | ceglana |
Romy Koelzer form & Amina Anshba form
Romy Koelzer - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.04.21 1. runda | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.20 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ani Amiraghyan | - | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 Finał | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.20 Półfinał | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.20 2. runda | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.20 Ćwierćfinał | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.11.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 Finał | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.11.20 Półfinał | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.20 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.20 Ćwierćfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.20 Półfinał | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.20 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Amina Anshba - ostatnie mecze
W75 Maribor - halowa | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu |