MECZ
24.08.18 | Ćwierćfinał | Amina Anshba | Ena Kajevic | 6-1, 6-4 | Vrnjacka Banja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Amina Anshba | Ena Kajevic | |
1. podanie % | 56/74 (76%) | 34/61 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/56 (61%) | 16/34 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/18 (28%) | 9/27 (33%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 3/14 (21%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/61 (59%) | 35/74 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/135 (56%) | 60/135 (44%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ena Kajevic | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Amina Anshba | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ena Kajevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Amina Anshba | 3-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
Amina Anshba | 4-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Amina Anshba | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Ena Kajevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Amina Anshba | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ena Kajevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Amina Anshba | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Ena Kajevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Amina Anshba | 1-3 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Ena Kajevic | |
0-0, 30-40 | ||
2-4 | Ena Kajevic | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Amina Anshba | 3-4 | |
Amina Anshba | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Amina Anshba | 5-4 | |
0-0, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Amina Anshba vs. Ena Kajevic - Wzajemne mecze
24.08.18 | Ćwierćfinał | Amina Anshba | Ena Kajevic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Vrnjacka Banja | ceglana |
Amina Anshba form & Ena Kajevic form
Amina Anshba - ostatnie mecze
W75 Maribor - halowa | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu |
Ena Kajevic - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | - Ena Kajevic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sophia Derivan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Laura Mair | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
27.07.21 Klasyf. | vs. Chiara Bordo | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Ingrid Martins | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Joana Baptista | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.20 2. runda klasyf. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Liubov Demidova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Melody Hefti | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-72, 7-67, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Zagreb - ceglana | ||||
14.09.20 Klasyf. | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Klara Vukicevic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Chekanskaya | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 7-68, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.12.19 Klasyf. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Corina Mader | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.12.19 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.19 Klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |