MECZ
20.09.17 | 2. runda | Amandine Cazeaux | Caroline Werner | 6-4, 3-6, 6-3 | Madrid | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Amandine Cazeaux | Caroline Werner | |
1. podanie % | 59/90 (66%) | 46/87 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/59 (61%) | 33/46 (72%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/31 (55%) | 17/41 (41%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/87 (43%) | 37/90 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 90/177 (51%) | 87/177 (49%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Amandine Cazeaux vs. Caroline Werner - Wzajemne mecze
20.09.17 | 2. runda | Amandine Cazeaux | Caroline Werner | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Madrid | twarda |
Amandine Cazeaux form & Caroline Werner form
Amandine Cazeaux - ostatnie mecze
W15 Lousada - halowa | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - halowa | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alice Battesti | 6-2, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
01.12.21 1. runda | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-3, - Amandine Cazeaux - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.21 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, Magdalena Stoilkovska - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Madalena Amil | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.21 Klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Couto | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Aix - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Esther Bataille | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.02.21 2. runda klasyf. | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Jillian Louise Roa | 6-2, 6-73, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Marta Custic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Claudia Pastor Sancho | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
27.10.20 Klasyf. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.11.19 1. runda | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Caroline Romeo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Romary Cardenas Rifka | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Hili Kronzon | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Sabrina Kalandarov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ofer Kivity | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Francesca Bullani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Caroline Werner - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-75, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Chiara Davi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Rina Saigo | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Daria Frayman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Irina Balus | 5-7, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Meta Marenk | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Maya Bordereau | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
02.07.20 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-79, 1-4, - Caroline Werner - krecz | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. Mona Barthel | 1-6, 7-612, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.20 1. runda | vs. Mara Guth | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.06.20 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Tea Lukic | 6-3, 7-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Alice Tubello | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Ines Nicault | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Ani Vangelova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-1, 0-6, 10-8 | szczegóły meczu |