MECZ
10.01.17 | 1. runda | Amandine Cazeaux | Brandy Mina | 6-4, 7-64 | Fort De | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Amandine Cazeaux | Brandy Mina | |
1. podanie % | 54/67 (81%) | 48/72 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/54 (61%) | 32/48 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/13 (85%) | 11/24 (46%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/72 (40%) | 23/67 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/139 (53%) | 66/139 (47%) |
Double foul | 0 | 6 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Amandine Cazeaux vs. Brandy Mina - Wzajemne mecze
10.01.17 | 1. runda | Amandine Cazeaux | Brandy Mina | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | Fort De | twarda |
11.01.10 | 2. runda | Brandy Mina | Amandine Cazeaux | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Gosier | twarda |
Amandine Cazeaux form & Brandy Mina form
Amandine Cazeaux - ostatnie mecze
W15 Lousada - halowa | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - halowa | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alice Battesti | 6-2, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
01.12.21 1. runda | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-3, - Amandine Cazeaux - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.21 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, Magdalena Stoilkovska - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Madalena Amil | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.21 Klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Couto | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Aix - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Esther Bataille | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.02.21 2. runda klasyf. | vs. Karman Kaur Thandi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Jillian Louise Roa | 6-2, 6-73, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Marta Custic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Claudia Pastor Sancho | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
27.10.20 Klasyf. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 6-4, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.11.19 1. runda | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Caroline Romeo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Romary Cardenas Rifka | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Hili Kronzon | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Sabrina Kalandarov | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ofer Kivity | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Francesca Bullani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Brandy Mina - ostatnie mecze
W35 Le - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Emma Lene | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aminata Sall | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
16.01.19 1. runda | vs. Ellie Douglas | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Emily Appleton | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.19 1. runda | vs. Micheline Aubuchon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Juliette Colard | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Luisa Stefani | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Dagmar Zdrubecka | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Mimi Levine | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Constandena Nicolaou | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint Martin - twarda | ||||
25.01.17 1. runda | vs. Charlotte Robillard-Millette | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Petit Bourg - twarda | ||||
17.01.17 1. runda | vs. Emilie Francati | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Fort De - twarda | ||||
10.01.17 1. runda | vs. Amandine Cazeaux | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Leon - twarda | ||||
28.03.16 1. runda | vs. Zoe Gwen Scandalis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.03.16 2. runda | vs. Fatma Al Nabhani | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.16 1. runda | vs. Alena Fomina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
23.02.16 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.02.16 1. runda | vs. Pauline Payet | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.16 Klasyf. | vs. Michelle Sammons | 0-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint Martin - twarda | ||||
28.01.16 2. runda | vs. Pauline Payet | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.01.16 1. runda | vs. Alexa Graham | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Petit Bourg - twarda | ||||
19.01.16 1. runda | vs. Csilla Argyelan | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Fort De - twarda | ||||
15.01.16 Półfinał | vs. Irina Ramialison | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.16 Ćwierćfinał | vs. Giulia Pairone | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.01.16 2. runda | vs. Victoria Muntean | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.16 1. runda | vs. Anne-Sophie Courteau | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
22.06.15 Klasyf. | vs. Arabela Fernandez-Rabener | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
15.06.15 1. runda klasyf. | vs. Jenny Jullien | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.06.15 2. runda klasyf. | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |