MECZ
20.07.16 | Ćwierćfinał | Alyona Sotnikova | Lusine Avanesyan | 6-2, 6-2 | Astana | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alyona Sotnikova | Lusine Avanesyan | |
1. podanie % | 39/50 (78%) | 28/54 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/39 (67%) | 15/28 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/11 (64%) | 10/26 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/54 (54%) | 17/50 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
04.10.97, 26 lat
04.10.97, 26 lat
Alyona Sotnikova vs. Lusine Avanesyan - Wzajemne mecze
06.09.16 | 1. runda | Alyona Sotnikova | Lusine Avanesyan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Bucha | ceglana |
20.07.16 | Ćwierćfinał | Alyona Sotnikova | Lusine Avanesyan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Astana | twarda |
Alyona Sotnikova form & Lusine Avanesyan form
Alyona Sotnikova - ostatnie mecze
Sumter - twarda | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Chanel Simmonds | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bethany Beach - ceglana | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Ashley Kratzer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Harbour - ceglana | ||||
11.04.17 1. runda | vs. Kristie Ahn | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Scottsdale - twarda | ||||
02.11.16 1. runda | vs. Sesil Karatantcheva | 1-6, 5-6, - Alyona Sotnikova - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.16 2. runda klasyf. | vs. Mara Schmidt | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.16 Klasyf. | vs. Jan Abaza | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
24.10.16 2. runda klasyf. | vs. Jessica Ho | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.10.16 Klasyf. | vs. Alexandra Mueller | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.16 1. runda klasyf. | vs. Lindsay Lee-Waters | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
14.09.16 2. runda | vs. Olga Doroshina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.16 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
07.09.16 2. runda | vs. Mariya Koryttseva | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Lusine Avanesyan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kharkiv - ceglana | ||||
23.08.16 1. runda | vs. Olga Doroshina | 1-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.16 2. runda klasyf. | vs. Darya Chernetsova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.16 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kharkiv - ceglana | ||||
19.08.16 Półfinał | vs. Ilona Kremen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.08.16 Ćwierćfinał | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.16 2. runda | vs. Veronika Kapshay | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
16.08.16 1. runda | vs. Angelina Shakhraychuk | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
31.07.16 Finał | vs. Veronika Kudermetova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.07.16 Półfinał | vs. Polina Monova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.16 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.07.16 2. runda | vs. Natela Dzalamidze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
23.07.16 Półfinał | vs. Valeria Savinykh | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.07.16 2. runda | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.16 Ćwierćfinał | vs. Lusine Avanesyan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.16 1. runda | vs. Vera Sakalouskaya | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
28.06.16 1. runda | vs. Suzy Larkin | 6-75, 0-1, - Alyona Sotnikova - krecz | szczegóły meczu |
Lusine Avanesyan - ostatnie mecze
Khimki - halowa | ||||
01.05.17 1. runda | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.05.17 Klasyf. | vs. Kristina Kislyak | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Lizaveta Hancharova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Angelina Zhuravleva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
28.09.16 2. runda | vs. Olga Puchkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.16 1. runda | vs. Helen Ploskina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint Petersburg - halowa | ||||
19.09.16 2. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.16 Klasyf. | vs. Alena Tarasova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
12.09.16 Klasyf. | vs. Oleksandra Korashvili | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Lidiia Dashchenko | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.16 2. runda klasyf. | vs. Vera Sakalouskaya | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
06.09.16 1. runda | vs. Alyona Sotnikova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kharkiv - ceglana | ||||
22.08.16 2. runda klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Yelyzaveta Rachenko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kharkiv - ceglana | ||||
18.08.16 Ćwierćfinał | vs. Ilona Kremen | 3-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.08.16 2. runda | vs. Kerstin Peckl | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.08.16 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Petrenko | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.08.16 Klasyf. | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
25.07.16 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 2-2, - Lusine Avanesyan - krecz | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Belogrivceva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.07.16 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 7-5, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
20.07.16 Ćwierćfinał | vs. Alyona Sotnikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.16 2. runda | vs. Ulyana Ayzatulina | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.07.16 1. runda | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.16 Klasyf. | vs. Ekaterina Kurtukova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
28.06.16 1. runda | vs. Olga Doroshina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.16 Klasyf. | vs. Ulyana Shirokova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Alexandera Inozemtseva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |