MECZ
20.01.17 | Ćwierćfinał | Alena Fomina | Olesya Pervushina | 6-4, 6-1 | Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alena Fomina | Olesya Pervushina | |
1. podanie % | 45/55 (82%) | 29/50 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/45 (67%) | 19/29 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/50 (48%) | 19/55 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/105 (57%) | 45/105 (43%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alena Fomina vs. Olesya Pervushina - Wzajemne mecze
20.01.17 | Ćwierćfinał | Alena Fomina | Olesya Pervushina | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Alena Fomina form & Olesya Pervushina form
Alena Fomina - ostatnie mecze
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-72, - Alena Fomina - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Rubini | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kulikova | 7-5, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Zoe Kruger | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Yvette Schmucker | 6-2, 3-6, 13-15 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
26.11.19 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Agnes Bukta | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Essen - ceglana | ||||
27.05.19 Klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Olesya Pervushina - ostatnie mecze
Pune - twarda | ||||
11.12.17 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-711, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liuzhou - twarda | ||||
26.10.17 2. runda | vs. Yuxuan Zhang | 6-2, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
16.10.17 1. runda | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cherboug En - halowa | ||||
13.10.17 Ćwierćfinał | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.17 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 6-77, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.10.17 1. runda | vs. Lou Adler | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Alice Robbe | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
French Open - ceglana | ||||
07.06.17 3. runda | vs. Claire Liu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.17 1. runda | vs. Jule Niemeier | 7-60, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
16.05.17 1. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
03.05.17 2. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 0-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.17 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
27.04.17 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.04.17 2. runda | vs. Freya Christie | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.04.17 1. runda | vs. Komola Umarova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
06.04.17 2. runda | vs. Olivia Rogowska | 6-3, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.04.17 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 7-5, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.04.17 Klasyf. | vs. Kimberley Zimmermann | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
30.03.17 2. runda | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.03.17 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.17 Klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Martina Biagianti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
22.03.17 1. runda | vs. Daniela Hantuchova | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.03.17 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
15.03.17 2. runda | vs. Stefania Rubini | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda | vs. Iva Primorac | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |