MECZ
25.06.18 | 1. runda klasyf. | Alena Fomina | Arlinda Rushiti | 7-62, 6-3 | Stuttgart Vaihingen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alena Fomina | Arlinda Rushiti | |
1. podanie % | 40/69 (58%) | 39/80 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/40 (68%) | 25/39 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/29 (62%) | 19/41 (46%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/80 (45%) | 24/69 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/149 (54%) | 68/149 (46%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alena Fomina | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-40, 30-40 | ||
0-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alena Fomina | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alena Fomina | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alena Fomina | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alena Fomina | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-6 | Arlinda Rushiti | |
6-6 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Alena Fomina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alena Fomina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-1 | Arlinda Rushiti | |
4-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alena Fomina | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alena Fomina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alena Fomina vs. Arlinda Rushiti - Wzajemne mecze
30.08.21 | 1. runda klasyf. | Alena Fomina | Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W60 Collonge | ceglana |
25.06.18 | 1. runda klasyf. | Alena Fomina | Arlinda Rushiti | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | Stuttgart Vaihingen | ceglana |
Alena Fomina form & Arlinda Rushiti form
Alena Fomina - ostatnie mecze
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-72, - Alena Fomina - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 6-79, 3-6 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Rubini | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kulikova | 7-5, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Zoe Kruger | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.21 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Yvette Schmucker | 6-2, 3-6, 13-15 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
26.11.19 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Agnes Bukta | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Essen - ceglana | ||||
27.05.19 Klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Arlinda Rushiti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |