Ukraina
22.07.01, 22 lat
22.07.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hen Vadimovna Plaksiy vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - Wzajemne mecze
29.04.18 | 2. runda klasyf. | Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | Hen Vadimovna Plaksiy | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Hen Vadimovna Plaksiy form & Almudena Sanz-Llaneza Fernandez form
Hen Vadimovna Plaksiy - ostatnie mecze
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sofiia Paladi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 0-3, - Hen Vadimovna Plaksiy - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mariia Hurieva | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
02.10.18 Klasyf. | vs. Oleksandra Balaba | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Vasilisa Belonog | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sofiia Vdovychenko | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Kalabukhova | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Thour | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ema Vasic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Niayesh Mirzaei | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Lavrentyeva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Mizuki Nagano | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.01.18 2. runda klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Mariya Khylymendyk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Alisa Savina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Ksieniia Rudenko | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.16 2. runda klasyf. | vs. Christina Shakovets | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Oleksandra Andrieieva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anja Casari | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuching - twarda | ||||
28.02.23 1. runda klasyf. | vs. Deria Nur Haliza | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 2. runda klasyf. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
05.06.22 2. runda | vs. Mercedes Aristegui | 0-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.06.22 1. runda | vs. Sofia Arellano | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Brittany Collens | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.11.21 1. runda | vs. Mariana Campino | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Federica Rossi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-3, - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez - krecz | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Amanda Montes Khaghani | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.04.21 2. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.04.21 1. runda | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.21 2. runda | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.21 1. runda | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.03.21 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 6-74, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |