MECZ
28.07.16 | Ćwierćfinał | Alize Lim | Laura Pous-Tio | 3-6, 6-3, 6-0 | Campos Do | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alize Lim | Laura Pous-Tio | |
1. podanie % | 49/71 (69%) | 43/81 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/49 (71%) | 25/43 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/22 (41%) | 17/38 (45%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/81 (48%) | 27/71 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 83/152 (55%) | 69/152 (45%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alize Lim vs. Laura Pous-Tio - Wzajemne mecze
01.08.16 | 1. runda | Alize Lim | Laura Pous-Tio | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Florianopolis | twarda |
28.07.16 | Ćwierćfinał | Alize Lim | Laura Pous-Tio | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Campos Do | twarda |
13.07.15 | Klasyf. | Alize Lim | Laura Pous-Tio | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Bastad | ceglana |
Alize Lim form & Laura Pous-Tio form
Alize Lim - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Kalyakina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elina Popescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.22 Klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.22 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
07.09.20 Klasyf. | vs. Audrey Albie | 6-3, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
03.09.20 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.09.20 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Mina Hodzic | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Claudia Giovine | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.01.20 Ćwierćfinał | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.20 2. runda | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.20 1. runda | vs. Sofia Neri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Bagnatica - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W80 Biarritz - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
21.05.19 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.05.19 Klasyf. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
13.04.19 Półfinał | vs. Audrey Albie | 6-0, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.04.19 Ćwierćfinał | vs. Elixane Lechemia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Sherazad Reix | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Laura Pous-Tio - ostatnie mecze
Rabat - ceglana | ||||
29.04.17 1. runda klasyf. | vs. Martina Trevisan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
13.09.16 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
03.09.16 Półfinał | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.09.16 Ćwierćfinał | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.09.16 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.16 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 7-62, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - twarda | ||||
01.08.16 1. runda | vs. Alize Lim | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Campos Do - twarda | ||||
28.07.16 Ćwierćfinał | vs. Alize Lim | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.07.16 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.16 1. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
20.07.16 1. runda | vs. Elyne Boeykens | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
07.07.16 2. runda | vs. Amandine Hesse | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.16 1. runda | vs. Stefanie Voegele | 6-4, Stefanie Voegele - krecz | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
02.07.16 Finał | vs. Silvia Soler-Espinosa | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.07.16 Półfinał | vs. Arantxa Rus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.06.16 Ćwierćfinał | vs. Nastassja Burnett | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.16 2. runda | vs. Stephanie Vogt | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.16 1. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
23.06.16 2. runda | vs. Nina Alibalic | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
21.06.16 1. runda | vs. Patty Schnyder | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
14.06.16 1. runda | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
08.06.16 1. runda | vs. Karen Barritza | 6-3, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.16 2. runda | vs. Jana Cepelova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
01.06.16 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
17.05.16 1. runda klasyf. | vs. Olga Savchuk | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nurnberg - ceglana | ||||
14.05.16 1. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 6-4, 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
29.04.16 1. runda klasyf. | vs. Alison Riske | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
17.04.16 1. runda klasyf. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
12.04.16 1. runda | vs. Elitsa Kostova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kuala Lumpur - twarda | ||||
27.02.16 1. runda klasyf. | vs. Risa Ozaki | 6-3, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu |