MECZ
22.07.20 | 1. runda | Alize Cornet | Irina Ramialison | 6-1, 6-2 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Irina Ramialison | |
Alize Cornet | 1-0 | |
1-1 | Irina Ramialison | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
2-1 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alize Cornet | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Alize Cornet | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Irina Ramialison | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Alize Cornet | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30, A-40 | ||
2-0 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Alize Cornet | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-0 | Irina Ramialison | |
0-0, 0-30, 30-40 | ||
Alize Cornet | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
4-2 | Irina Ramialison | |
0-0 | ||
Alize Cornet | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alize Cornet vs. Irina Ramialison - Wzajemne mecze
22.07.20 | 1. runda | Alize Cornet | Irina Ramialison | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Alize Cornet form & Irina Ramialison form
Alize Cornet - ostatnie mecze
Rouen - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
01.04.24 1. runda | vs. Amanda Anisimova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-4, - Alize Cornet - krecz | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Clervie Ngounoue | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Arantxa Rus | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-74, 6-0, 4-2, Jil Teichmann - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Harmony Tan | - | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
08.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Erika Andreeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Irina Ramialison - ostatnie mecze
W50+H Calvi - twarda | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.04.24 Klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | Lia Karatancheva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Allie Kiick | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Chloe Noel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
02.03.23 2. runda | vs. Olivia Gadecki | 7-66, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Isabella Crossman | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Tamara Bajagic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Emerson Jones | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Jane Thorne | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Burnie - twarda | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.09.20 1. runda klasyf. | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
22.07.20 1. runda | vs. Alize Cornet | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
06.03.20 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 7-63, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.20 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.03.20 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
29.02.20 Półfinał | vs. Jennifer Elie | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |