MECZ
22.06.15 | 1. runda klasyf. | Alisa Rudenko | Adelina Baravi | 6-2, 6-3 | Telavi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
21.10.97, 26 lat
21.10.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
14.09.99, 24 lat
14.09.99, 24 lat
Alisa Rudenko vs. Adelina Baravi - Wzajemne mecze
22.06.15 | 1. runda klasyf. | Alisa Rudenko | Adelina Baravi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Telavi | ceglana |
Alisa Rudenko form & Adelina Baravi form
Alisa Rudenko - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
23.11.15 1. runda klasyf. | vs. Akiho Kakuya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.11.15 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Ay | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.11.15 Klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.15 2. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
06.07.15 1. runda klasyf. | vs. Arina Borodina | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
29.06.15 1. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
22.06.15 1. runda klasyf. | vs. Adelina Baravi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.15 Klasyf. | vs. Alina Zubkova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.06.15 1. runda | vs. Tamara Zidansek | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
15.06.15 1. runda | vs. Lizi Morgoshia | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.06.15 2. runda | vs. Julie Razafindranaly | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
16.03.15 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Ladurner | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gainesville - ceglana | ||||
09.03.15 1. runda klasyf. | vs. Ines Milosevic | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
20.10.14 1. runda | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.10.14 Klasyf. | vs. Ambre Boccard | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
13.10.14 2. runda klasyf. | vs. Agata Baranska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.14 1. runda klasyf. | vs. Jana Haid | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.14 2. runda klasyf. | vs. Ann-Kathrin Schmitz | 0-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.08.14 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Getxo - ceglana | ||||
07.07.14 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melilla - twarda | ||||
23.06.14 1. runda | vs. Olga Parres Azcoitia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
09.06.14 2. runda klasyf. | vs. Laura Marti | 7-64, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
02.06.14 2. runda klasyf. | vs. Claudia Gaspar | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.06.14 1. runda klasyf. | vs. Clara Perez-Marcos | 1-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
26.05.14 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lima - ceglana | ||||
24.03.14 1. runda klasyf. | vs. Ailen Crespo Azconzabal | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lima - ceglana | ||||
17.03.14 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Pereira Alves | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
24.02.14 2. runda klasyf. | vs. Angela Leweurs | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.02.14 1. runda klasyf. | vs. Caterina Pons | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Adelina Baravi - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - krecz | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
26.11.18 1. runda | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |