MECZ
25.08.18 | 1. runda klasyf. | Alisa Rastegaeva | Paula Kania | - nieobecny(a)/(i) | Almaty | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
06.03.02, 22 lat
06.03.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Alisa Rastegaeva vs. Paula Kania - Wzajemne mecze
25.08.18 | 1. runda klasyf. | Alisa Rastegaeva | Paula Kania | Paula Kania - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | Almaty | ceglana |
Alisa Rastegaeva form & Paula Kania form
Alisa Rastegaeva - ostatnie mecze
W15 Stockholm - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sofiya Chekhlystova | 0-6, 0-4, - Alisa Rastegaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, - Alisa Rastegaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Kubacakova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Gaifullina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Elizaveta Volodko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-5, - Alisa Rastegaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Yolande Leacock | Yolande Leacock - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Polina Golubovskaya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Aya El Sayed | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Emma Zakordoniec | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Kerstin Peckl | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Vickie Trocker | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Katarzyna Pitak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
24.09.18 1. runda | vs. Maria Shusharina | 0-6, 0-3, - Alisa Rastegaeva - krecz | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
16.09.18 Klasyf. | vs. Olga Terteac | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Darya Yelfimova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
10.09.18 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Paula Kania - ostatnie mecze
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cancun - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Robin Anderson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poitiers - halowa | ||||
22.02.21 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-65, 6-74, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
11.01.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
30.10.20 2. runda | vs. Ann Li | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.20 1. runda | vs. Mayo Hibi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.10.20 Klasyf. | vs. Jamie Loeb | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda klasyf. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
16.08.20 1. runda | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Magdalena Hedrzak | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Martyna Kubka | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Magdalena Frech | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Isabella Weatherhead | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Marne Dercksen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.03.20 Klasyf. | vs. Amy Bloch | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Cairo - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Piter | 7-64, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W100 Cairo - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 0-3, - Paula Kania - krecz | szczegóły meczu |