MECZ
21.02.20 | Ćwierćfinał | Aliona Bolsova | Victoria Kan | 6-3, 6-2 | W60 Cairo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Aliona Bolsova | Victoria Kan | |
1. podanie % | 3/4 (75%) | 7/9 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 0/3 (0%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 0/1 (0%) | 1/2 (50%) |
Zdobyte break-ball | 1/1 (100%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 4/9 (44%) | 4/4 (100%) |
Zdobyte punkty – razem | 4/13 (31%) | 9/13 (69%) |
Double foul | ||
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aliona Bolsova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Victoria Kan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aliona Bolsova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Victoria Kan | |
0-0 | ||
Aliona Bolsova | 3-2 | |
5-2 | Victoria Kan | |
0-0, 40-0[BP], 15-40 | ||
5-3 | Victoria Kan | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Aliona Bolsova | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Victoria Kan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aliona Bolsova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Victoria Kan | |
0-0 | ||
Aliona Bolsova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Victoria Kan | |
0-0 | ||
Aliona Bolsova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aliona Bolsova vs. Victoria Kan - Wzajemne mecze
21.02.20 | Ćwierćfinał | Aliona Bolsova | Victoria Kan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Cairo | twarda |
16.03.15 | 1. runda | Aliona Bolsova | Victoria Kan | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Seville | ceglana |
Aliona Bolsova form & Victoria Kan form
Aliona Bolsova - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-0, 3-0, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-3, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Fiona Ferro | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 3-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
06.07.23 3. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Beatrise Zeltina | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sonay Kartal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Isabelle Lacy | 4-6, 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda | vs. Kristina Kucova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Victoria Kan - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Maria Eleni Poulka | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-1, 6-710 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ellie Blackford | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-0, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-5, Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Denise Valente | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Corvi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Andrea Obradovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Eszter Meri | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-1, 14-12 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Astana - halowa | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-4, - Victoria Kan - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Astana - halowa | ||||
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 Klasyf. | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Lana Petkovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |