MECZ
10.10.18 | 1. runda | Aliona Bolsova | Lara Salden | 6-0, 6-3 | Roja De | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Aliona Bolsova | Lara Salden | |
1. podanie % | 40/57 (70%) | 30/53 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/40 (68%) | 13/30 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/17 (47%) | 9/23 (39%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/53 (58%) | 22/57 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/110 (60%) | 44/110 (40%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Aliona Bolsova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aliona Bolsova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aliona Bolsova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Aliona Bolsova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aliona Bolsova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Aliona Bolsova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aliona Bolsova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
5-3 | Lara Salden | |
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aliona Bolsova vs. Lara Salden - Wzajemne mecze
10.10.18 | 1. runda | Aliona Bolsova | Lara Salden | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Roja De | ceglana |
Aliona Bolsova form & Lara Salden form
Aliona Bolsova - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-0, 3-0, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-3, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Fiona Ferro | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 3-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
06.07.23 3. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Beatrise Zeltina | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sonay Kartal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Isabelle Lacy | 4-6, 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda | vs. Kristina Kucova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Lara Salden - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | - Lara Salden - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - krecz | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |