MECZ
12.02.19 | 1. runda | Aliona Bolsova | Francesca Jones | 6-3, 6-0 | W60 Shrewsbury | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aliona Bolsova vs. Francesca Jones - Wzajemne mecze
24.09.21 | Ćwierćfinał | Aliona Bolsova | Francesca Jones | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | W80 Valencia | ceglana |
12.02.19 | 1. runda | Aliona Bolsova | Francesca Jones | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W60 Shrewsbury | halowa |
Aliona Bolsova form & Francesca Jones form
Aliona Bolsova - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-0, 3-0, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-3, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Fiona Ferro | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 3-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
06.07.23 3. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Beatrise Zeltina | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sonay Kartal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Isabelle Lacy | 4-6, 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda | vs. Kristina Kucova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Francesca Jones - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-2, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Marie Benoit | 7-65, 4-2, Marie Benoit - krecz | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Jessica Pieri | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-0, 6-75 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 3-6, 7-65, 4-4, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
10.11.23 3. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Zoe Hitt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Viktorija Golubic | 3-4, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Emma Lene | 7-65, 4-3, Emma Lene - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 1-4, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
29.04.23 Półfinał | vs. Solana Sierra | - Francesca Jones - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Sewing | 6-2, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.04.23 3. runda | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.04.23 2. runda | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
23.04.23 Finał | vs. Julia Riera | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.04.23 Półfinał | vs. Xiaodi You | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-1, Priska Madelyn Nugroho - krecz | szczegóły meczu | |
20.04.23 3. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.04.23 2. runda | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
08.04.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |