MECZ
18.03.18 | 1. runda klasyf. | Aline Thommen | Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | Tel Aviv | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Szwajcaria
02.11.97, 26 lat
02.11.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
14.02.99, 25 lat
14.02.99, 25 lat
Aline Thommen vs. Nitzan Bruner - Wzajemne mecze
18.03.18 | 1. runda klasyf. | Aline Thommen | Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Tel Aviv | twarda |
Aline Thommen form & Nitzan Bruner form
Aline Thommen - ostatnie mecze
W15 Norrkoping - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Enola Chiesa | 3-6, 0-2, - Aline Thommen - krecz | szczegóły meczu | |
23.08.22 1. runda | vs. Brittany Collens | 6-3, 3-0, Brittany Collens - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 5-7, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.10.21 Klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Barbora Matusova | 6-75, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Vivian Wolff | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.08.21 2. runda | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.08.21 1. runda | vs. Norhan Hesham | 6-3, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Irina Dshandshgava | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 L'aquila - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sara Donnini | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.05.21 1. runda klasyf. | vs. Samantha Imbo Nloga | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.04.21 2. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.04.21 Klasyf. | vs. Anita Bertoloni | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 7-60, 14-12 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 7-64, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Katyarina Paulenka | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Amira Badawi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Trieste - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.11.19 Klasyf. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Nitzan Bruner - ostatnie mecze
W25 Frydek - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Viktorie Hazmukova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Rene Naishtut Nikishov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Shira Chiche | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Hefner | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Kristin Younes | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Zlata Yankovskaya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Emmy Yaron | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Aya Bychenko | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alija Merdeeva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Hili Kronzon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ester Masuri | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Diana Nekhorosheva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Shiran Arol Wiegand | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
06.10.18 2. runda klasyf. | vs. Ronnie Naor | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Diana Nekhorosheva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
03.06.18 Klasyf. | vs. Hili Kronzon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sajur - twarda | ||||
07.05.18 1. runda | vs. Madeleine Kobelt | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Ilana Tetruashvili | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Aline Thommen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Sean Lodzki | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
26.06.17 1. runda | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. May Kimhi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
01.05.17 Klasyf. | vs. Vered Bert | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Tal Zinn | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Maayan Shtern | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |