Bułgaria
17.01.96, 28 lat
17.01.96, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Victoria Ocheva vs. Alina Silich - Wzajemne mecze
27.11.17 | 2. runda klasyf. | Alina Silich | Victoria Ocheva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Victoria Ocheva form & Alina Silich form
Victoria Ocheva - ostatnie mecze
Heraklion - ceglana | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 6-2, 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Ioanna Tsadari | 6-0, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Magda Tomazani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.11.17 2. runda klasyf. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
03.10.17 1. runda | vs. Dia Evtimova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Simona Borisova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.10.17 Klasyf. | vs. Sean Lodzki | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda | vs. Huliya Esen | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Kaftanova | 5-0, Mihaela Kaftanova - krecz | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
26.07.17 1. runda | vs. Camelia-Elena Hristea | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 Klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Andreea Cula | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Ginevra Peiretti | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. May Kimhi | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Huliya Esen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Alessia Dario | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Alicja Zduniak | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Liniques Theron | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.03.17 Klasyf. | vs. Meiling Wang | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tananta | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
28.09.16 1. runda | vs. Franziska Kommer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kowall | 5-7, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
26.09.16 Klasyf. | vs. Adrianna Sosnowska | 6-75, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Alina Silich - ostatnie mecze
W15 Ust - twarda | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.21 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
10.04.21 Półfinał | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.02.21 1. runda | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |