MECZ
20.01.18 | 1. runda klasyf. | Alina Silich | Sviatlana Pirazhenka | 6-1, 6-4 | Andrezieux Boutheon | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Alina Silich | Sviatlana Pirazhenka | |
1. podanie % | 28/47 (60%) | 32/52 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/28 (82%) | 18/32 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/19 (47%) | 4/20 (20%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/52 (58%) | 15/47 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alina Silich vs. Sviatlana Pirazhenka - Wzajemne mecze
20.01.18 | 1. runda klasyf. | Alina Silich | Sviatlana Pirazhenka | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Andrezieux Boutheon | halowa |
18.09.17 | 2. runda klasyf. | Sviatlana Pirazhenka | Alina Silich | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Saint Petersburg | halowa |
07.11.16 | Klasyf. | Sviatlana Pirazhenka | Alina Silich | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Minsk | halowa |
Alina Silich form & Sviatlana Pirazhenka form
Alina Silich - ostatnie mecze
W15 Ust - twarda | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.21 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
10.04.21 Półfinał | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.02.21 1. runda | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Sviatlana Pirazhenka - ostatnie mecze
W25 Kazan - halowa | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Natela Dzalamidze | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Podgorica - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Vlada Koval | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Krupenina | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Ksenia Palkina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
04.07.19 2. runda | vs. Lea Boskovic | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Basak Eraydin | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.19 Klasyf. | vs. Romy Koelzer | 5-7, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Mylene Halemai | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Alexandra Perper | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Tunis - ceglana | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.19 Klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
12.03.19 Klasyf. | vs. Freya Christie | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 1-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |