MECZ
16.12.19 | 1. runda klasyf. | Alina Silich | Anna Davydova | 6-0, 6-4 | W15 Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
01.10.95, 28 lat
01.10.95, 28 lat
Alina Silich vs. Anna Davydova - Wzajemne mecze
16.12.19 | 1. runda klasyf. | Alina Silich | Anna Davydova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Alina Silich form & Anna Davydova form
Alina Silich - ostatnie mecze
W15 Ust - twarda | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.21 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
10.04.21 Półfinał | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.02.21 1. runda | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Anna Davydova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 0-3, - Anna Davydova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 3-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
13.02.20 Klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Noesjka Brink | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ezgi Tezel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Diana Demidova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Katerina Petrova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.12.19 Klasyf. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Olha Romanyshyn | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Dementyeva | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
13.07.15 Klasyf. | vs. Tamara Bizhukova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
02.09.13 1. runda klasyf. | vs. Viktoryia Mun | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
05.08.13 1. runda klasyf. | vs. Anna Koval | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Torrent - ceglana | ||||
01.04.13 1. runda klasyf. | vs. Maria Uvarova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.04.13 2. runda klasyf. | vs. Rita Vilaca | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca - ceglana | ||||
18.02.13 1. runda klasyf. | vs. Aida Martinez Sanjuan | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - dywanowa | ||||
24.12.12 1. runda klasyf. | vs. Maryna Veksler | 0-4, - Anna Davydova - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
17.12.12 2. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - dywanowa | ||||
05.11.12 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Marina Coteanu | 2-5, - Anna Davydova - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - dywanowa | ||||
29.10.12 Klasyf. | vs. Silvia Albano | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
30.01.12 1. runda klasyf. | vs. Lena Litvak | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |