INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alina Silich vs. Anna Brogan - Wzajemne mecze
03.08.15 | 1. runda | Alina Silich | Anna Brogan | 0-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Fort Worth | twarda |
Alina Silich form & Anna Brogan form
Alina Silich - ostatnie mecze
W15 Ust - twarda | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.21 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
10.04.21 Półfinał | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.02.21 1. runda | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Anna Brogan - ostatnie mecze
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Nina Vargova | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Harriet Dart | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-73, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Marina Melnikova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
26.08.23 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Marina Stakusic | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Alina Charaeva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
26.07.23 2. runda | vs. Ena Shibahara | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Jenna Defalco | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
20.07.23 Ćwierćfinał | vs. Asia Muhammad | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
29.06.23 Klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Diana Shnaider | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Katrina Scott | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
21.05.23 Finał | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |