MECZ
06.10.18 | 1. runda klasyf. | Alicia Herrero Linana | Laura Svatikova | 6-4, 6-1 | Roja De | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
29.12.98, 25 lat
17747 $
29.12.98, 25 lat
17747 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Alicia Herrero Linana vs. Laura Svatikova - Wzajemne mecze
06.10.18 | 1. runda klasyf. | Alicia Herrero Linana | Laura Svatikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Roja De | ceglana |
Alicia Herrero Linana form & Laura Svatikova form
Alicia Herrero Linana - ostatnie mecze
W15 Campinas - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Julieta Estable | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Camila Romero | 6-2, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Jaeda Daniel | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Carla Markus | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Helena Bueno | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Ghiraldi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Martina Maria Bovio | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Tara Malik | Tara Malik - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aiken Tejada | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.23 2. runda klasyf. | vs. Love-Star Alexis | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Carolyn Ansari | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Andanin Vilas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Megan Mccray | 1-6, 7-5, 0-3, - Alicia Herrero Linana - krecz | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Brandy Walker | 6-4, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Waco - twarda | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Tori Kinard | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Saniya Singh | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Anita Sahdiieva | 7-5, 6-71, 10-1 | szczegóły meczu |
Laura Svatikova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - krecz | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |