MECZ
14.07.17 | Ćwierćfinał | Alicia Barnett | Claudia Gaspar | 6-3, 6-1 | Cantanhede | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Alicia Barnett | Claudia Gaspar | |
1. podanie % | 29/48 (60%) | 42/60 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/29 (69%) | 16/42 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/19 (42%) | 7/18 (39%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/60 (62%) | 20/48 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/108 (60%) | 43/108 (40%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Portugalia
11.02.95, 29 lat
11.02.95, 29 lat
Alicia Barnett vs. Claudia Gaspar - Wzajemne mecze
14.07.17 | Ćwierćfinał | Alicia Barnett | Claudia Gaspar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Cantanhede | dywanowa |
Alicia Barnett form & Claudia Gaspar form
Alicia Barnett - ostatnie mecze
Granby - twarda | ||||
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.04.22 Klasyf. | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 7-5, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 3-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
10.02.22 2. runda | vs. Martina Trevisan | 6-2, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.02.22 1. runda | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.22 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 6-77, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jenifer Anger | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ines Nicault | 4-6, 7-63, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Funchal - twarda | ||||
15.11.21 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sashi Kempster | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Sada Nahimana | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
28.10.21 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-78, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.10.21 Klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
18.10.21 Klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Estela Perez-Somarriba | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.21 1. runda | vs. Francisca Jorge | 7-63, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.21 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.21 1. runda klasyf. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
13.09.21 Klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Carolina Caetano Reis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Claudia Gaspar - ostatnie mecze
Lisbon - twarda | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Ana Vrljic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Madalena Marques | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Montemor O - twarda | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santarem - twarda | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Laia Conde Monfort | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Porto - ceglana | ||||
22.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alice Garcia | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Setubal - twarda | ||||
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Madalena Peneda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Corroios Seixal - twarda | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Rentouli | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guimaraes - twarda | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Natasha Fourouclas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
21.06.18 2. runda | vs. Cristina Ene | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.18 1. runda | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Luniuska Delgado | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Catarina Zheng | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.18 1. runda | vs. Ines Murta | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
09.04.18 1. runda klasyf. | vs. Katerina Filip | 6-2, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.18 2. runda klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
03.10.17 1. runda | vs. Maria Masini | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Porto - ceglana | ||||
02.08.17 1. runda | vs. Maria Joao Koehler | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cantanhede - dywanowa | ||||
14.07.17 Ćwierćfinał | vs. Alicia Barnett | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.07.17 2. runda | vs. Lian Tran | 1-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.07.17 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
05.07.17 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 7-67, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Gerda Zykute | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Aimee Tarun | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Guimaraes - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Montemor O - twarda | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Brynn Boren | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |