MECZ
03.02.18 | 1. runda klasyf. | Alice Rame | Schena Benamar | 6-1, 6-4 | Grenoble | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Alice Rame | Schena Benamar | |
1. podanie % | 31/52 (60%) | 26/58 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/31 (58%) | 13/26 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/21 (48%) | 9/32 (28%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/58 (62%) | 24/52 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/110 (58%) | 46/110 (42%) |
Double foul | 2 | 8 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Schena Benamar | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Schena Benamar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Rame | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Schena Benamar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alice Rame | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Schena Benamar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alice Rame | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Schena Benamar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alice Rame | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Schena Benamar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Rame | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Alice Rame | 4-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Alice Rame | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Schena Benamar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
5-3 | Schena Benamar | |
5-4 | Schena Benamar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
18.01.99, 25 lat
18.01.99, 25 lat
Alice Rame vs. Schena Benamar - Wzajemne mecze
02.10.19 | 1. runda | Alice Rame | Schena Benamar | 0-6, 4-2, Schena Benamar - krecz | szczegóły meczu | W15 Andrezieux | halowa |
03.02.18 | 1. runda klasyf. | Alice Rame | Schena Benamar | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Grenoble | halowa |
Alice Rame form & Schena Benamar form
Alice Rame - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Schena Benamar - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 0-4, - Schena Benamar - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Claire Duter | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Sarah Iliev | 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aminata Sall | 2-5, - Schena Benamar - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-1, - Schena Benamar - krecz | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
14.04.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Mair | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 2. runda | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Klasyf. | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Kareisova | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 Klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-73, 10-3 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Freya Christie | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-4, - Schena Benamar - krecz | szczegóły meczu |