INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Martina Spigarelli vs. Alice Rame - Wzajemne mecze
07.06.18 | 2. runda | Alice Rame | Martina Spigarelli | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Martina Spigarelli form & Alice Rame form
Martina Spigarelli - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Enola Chiesa | 7-5, 0-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu |
Alice Rame - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |