MECZ
05.09.18 | 1. runda | Alice Matteucci | Gloria Ceschi | 6-2, 6-2 | Trieste | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alice Matteucci | Gloria Ceschi | |
1. podanie % | 24/43 (56%) | 23/46 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/24 (88%) | 11/23 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/19 (68%) | 11/23 (48%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/46 (52%) | 9/43 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alice Matteucci | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Matteucci | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alice Matteucci | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Gloria Ceschi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Matteucci | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alice Matteucci | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alice Matteucci | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Gloria Ceschi | |
0-0, 40-15[BP] | ||
4-1 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alice Matteucci | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alice Matteucci vs. Gloria Ceschi - Wzajemne mecze
05.09.18 | 1. runda | Alice Matteucci | Gloria Ceschi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Trieste | ceglana |
Alice Matteucci form & Gloria Ceschi form
Alice Matteucci - ostatnie mecze
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Nina Potocnik | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.18 Klasyf. | vs. Monica Cappelletti | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
01.10.18 Klasyf. | vs. Pia Cuk | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Eduarda Piai | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
21.09.18 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.18 Klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.18 1. runda klasyf. | vs. Romy Koelzer | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
09.09.18 Finał | vs. Camilla Scala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.18 Półfinał | vs. Ivania Martinich | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Manca Pislak | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Benedetta Ivaldi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.18 Klasyf. | vs. Elisa Visentin | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
26.08.18 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
09.07.18 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Padova - ceglana | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
Grado - ceglana | ||||
31.05.18 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.18 1. runda | vs. Viktoria Kamenskaya | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Caserta - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Cindy Burger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.18 1. runda | vs. Vivian Heisen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Catalina Pella | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Gloria Ceschi - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Viola Turini | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Virginia Zamberlani | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 7-65, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Amina Anshba | 7-65, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Maria Toma | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-0, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kanae Yamaguchi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Anastasia Safta | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Lexie Stevens | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Chloe Noel | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Margaux Komano | 7-65, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Martyna Mackiewicz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Costanza Traversi | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu |