INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emily Arbuthnott vs. Alice Matteucci - Wzajemne mecze
17.09.18 | Klasyf. | Alice Matteucci | Emily Arbuthnott | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Emily Arbuthnott form & Alice Matteucci form
Emily Arbuthnott - ostatnie mecze
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Lian Tran | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.21 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 3-0, Melanie Klaffner - krecz | szczegóły meczu | |
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 2-6, 6-0, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.20 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
28.09.20 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
16.08.20 1. runda | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Eliz Maloney | 6-2, Eliz Maloney - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Harriet Dart | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Sonay Kartal | 7-5, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Freya Christie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Naomi Broady | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Sonay Kartal | 4-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Esther Adeshina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.20 1. runda | vs. Nell Miller | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.20 1. runda | vs. Nadia Rawson | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Alice Matteucci - ostatnie mecze
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Nina Potocnik | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.18 Klasyf. | vs. Monica Cappelletti | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
01.10.18 Klasyf. | vs. Pia Cuk | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Eduarda Piai | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
21.09.18 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.18 1. runda klasyf. | vs. Romy Koelzer | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.18 Klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
09.09.18 Finał | vs. Camilla Scala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.18 Półfinał | vs. Ivania Martinich | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Manca Pislak | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Benedetta Ivaldi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.18 Klasyf. | vs. Elisa Visentin | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
26.08.18 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
09.07.18 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Padova - ceglana | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
Grado - ceglana | ||||
31.05.18 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.18 1. runda | vs. Viktoria Kamenskaya | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Caserta - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Cindy Burger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.18 1. runda | vs. Vivian Heisen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Catalina Pella | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |