MECZ
15.05.17 | 1. runda | Alice Matteucci | An-Sophie Mestach | 6-4, 6-3 | Bastad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alice Matteucci | An-Sophie Mestach | |
1. podanie % | 46/64 (72%) | 41/60 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/46 (67%) | 22/41 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/18 (44%) | 9/19 (47%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 2/9 (22%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/60 (48%) | 25/64 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/124 (55%) | 56/124 (45%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alice Matteucci vs. An-Sophie Mestach - Wzajemne mecze
15.05.17 | 1. runda | Alice Matteucci | An-Sophie Mestach | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Bastad | ceglana |
Alice Matteucci form & An-Sophie Mestach form
Alice Matteucci - ostatnie mecze
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Nina Potocnik | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.18 Klasyf. | vs. Monica Cappelletti | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
01.10.18 Klasyf. | vs. Pia Cuk | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Eduarda Piai | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Lisa Matviyenko | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
21.09.18 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.18 Klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.18 1. runda klasyf. | vs. Romy Koelzer | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
09.09.18 Finał | vs. Camilla Scala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.18 Półfinał | vs. Ivania Martinich | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Manca Pislak | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Benedetta Ivaldi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.18 Klasyf. | vs. Elisa Visentin | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
26.08.18 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
09.07.18 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Padova - ceglana | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
Grado - ceglana | ||||
31.05.18 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.18 1. runda | vs. Viktoria Kamenskaya | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Caserta - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Cindy Burger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.18 1. runda | vs. Vivian Heisen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
26.04.18 2. runda | vs. Catalina Pella | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
An-Sophie Mestach - ostatnie mecze
Biarritz - ceglana | ||||
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
25.07.18 Klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.18 2. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Solovyeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-1, Raluca Georgiana Serban - krecz | szczegóły meczu | |
Manchester - trawiasta | ||||
11.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nadja Gilchrist | 5-7, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Hannah Mccolgan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Surbiton - trawiasta | ||||
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Vivian Heisen | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Victoria Duval | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
24.04.18 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
19.04.18 2. runda | vs. Ivana Jorovic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.18 1. runda | vs. Greetje Minnen | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
11.04.18 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Croissy Beaubourg - halowa | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Muchova | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Natela Dzalamidze | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.03.18 Półfinał | vs. Julia Terziyska | 3-6, 1-1, - An-Sophie Mestach - krecz | szczegóły meczu | |
09.03.18 Ćwierćfinał | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.18 2. runda | vs. Britt Geukens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.18 1. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.02.18 1. runda | vs. Valeriya Solovyeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
19.02.18 Klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 1. runda | vs. Tamaryn Hendler | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Waco - twarda | ||||
10.11.17 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 1-6, - An-Sophie Mestach - krecz | szczegóły meczu | |
09.11.17 1. runda | vs. Kristie Ahn | 0-5, Kristie Ahn - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Michaela Honcova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 6-0, 7-60 | szczegóły meczu |