INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alice Gillan vs. Laetitia Pulchartova - Wzajemne mecze
15.05.17 | Klasyf. | Alice Gillan | Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Oeiras | ceglana |
Alice Gillan form & Laetitia Pulchartova form
Alice Gillan - ostatnie mecze
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Laura Hietaranta | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, Jasmijn Gimbrere - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-0, Mona Barthel - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Liv Hovde | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Katie Swan | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Gina Feistel | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Allegra Hodson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
20.07.23 Ćwierćfinał | vs. Amarni Banks | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Given Roach | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Copley | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 5-7, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Sara Baras Matei | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Laetitia Pulchartova - ostatnie mecze
W25 Roehampton - twarda | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Franchi | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-78, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 3-6, 7-5, 10-2 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Amy Zhu | 2-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Vitoria - twarda | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Olga Helmi | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 Klasyf. | vs. Erica Oosterhout | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Fernandez Del Moral | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Jade Bornay | 3-6, 1-3, - Laetitia Pulchartova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Piracicaba - ceglana | ||||
19.04.22 1. runda | vs. Sthefany Rodrigues De Lima | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Pretoria - twarda | ||||
07.04.22 2. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 7-63, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.04.22 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.04.22 2. runda klasyf. | vs. Bianca Swanepoel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Pretoria - twarda | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Micheline Aubuchon | 3-6, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Anapoima - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Verginie Tchakarova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
08.03.22 1. runda | vs. Cadence Brace | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.22 Klasyf. | vs. Sydney Dorcil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - twarda | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Sofia Sewing | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.22 Klasyf. | vs. Zoi Spyrou | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
01.02.22 1. runda | vs. Madison Sieg | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florianopolis - twarda | ||||
27.01.22 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.01.22 1. runda | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.22 Klasyf. | vs. Aline Midori Da Silva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Eduarda Lages | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Florianopolis - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Da Silva Chang | 6-73, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Blumenau - ceglana | ||||
11.01.22 1. runda | vs. Lena Papadakis | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.21 1. runda | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |