MECZ
17.07.17 | 1. runda | Alice Balducci | Natalie Barbir | 6-1, 6-0 | Imola | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Alice Balducci | Natalie Barbir | |
1. podanie % | 27/45 (60%) | 32/60 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/27 (74%) | 15/32 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/18 (50%) | 8/28 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/15 (40%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/60 (62%) | 16/45 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/105 (63%) | 39/105 (37%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
17.02.90, 34 lat
17.02.90, 34 lat
Alice Balducci vs. Natalie Barbir - Wzajemne mecze
17.07.17 | 1. runda | Alice Balducci | Natalie Barbir | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Imola | dywanowa |
Alice Balducci form & Natalie Barbir form
Alice Balducci - ostatnie mecze
Bergamo - ceglana | ||||
14.02.18 2. runda | vs. Lou Brouleau | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.18 1. runda | vs. Laura Schaeder | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.18 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
09.10.17 Klasyf. | vs. Nina Alibalic | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Francesca Covi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
02.10.17 Klasyf. | vs. Martina Caregaro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Lancellotti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
18.09.17 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Amanda Carreras | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Speri | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Lisa Vallone | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Imola - dywanowa | ||||
19.07.17 2. runda | vs. Elixane Lechemia | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda | vs. Natalie Barbir | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Camilla Abbate | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Alice Moroni | 6-712, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sassuolo - ceglana | ||||
21.06.17 2. runda | vs. Federica Bilardo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda | vs. Anna-Lena Neuwirth | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brescia - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Alice Matteucci | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.04.17 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.04.17 1. runda | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
05.04.17 1. runda | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-72, 6-71 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
22.03.17 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cordenons - dywanowa | ||||
30.11.16 2. runda | vs. Stefania Rubini | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.16 1. runda | vs. Alessia Dario | 7-62, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
04.11.16 Ćwierćfinał | vs. Giorgia Marchetti | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.11.16 2. runda | vs. Giorgia Testa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Natalie Barbir - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Amelia Zylberman | 6-77, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Compuesto | 7-61, 4-0, Bianca Compuesto - krecz | szczegóły meczu | |
17.12.23 Klasyf. | vs. Alana Subasic | 2-6, 6-3, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Shannon Spencer | 6-4, 0-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Denise Torrealba | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Darina Kamenoff | 3-6, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Susannah Su | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Belle Thompson | 7-61, 7-61 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Baliga | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Cassidy Mataia | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Rebecca Leahy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Roopa Bains | 6-4, Roopa Bains - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Olivia Symons | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Bridget Mihulka | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Olivia Quigley | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Lara Walker | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Board | 3-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
04.10.22 Klasyf. | vs. Petra Hule | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Roopa Bains | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darwin - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Sasha Nelson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ashleigh Simes | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |