MECZ
11.11.20 | 2. runda | Aliaksandra Sasnovich | Jana Fett | 3-6, 6-1, 6-3 | Linz | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Aliaksandra Sasnovich | Jana Fett | |
1. podanie % | 46/92 (50%) | 48/93 (52%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/46 (67%) | 33/48 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/46 (46%) | 11/45 (24%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 4/10 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/93 (53%) | 40/92 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/185 (55%) | 84/185 (45%) |
Double foul | 2 | 13 |
Asy | 6 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Aliaksandra Sasnovich | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aliaksandra Sasnovich | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Aliaksandra Sasnovich | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aliaksandra Sasnovich | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Aliaksandra Sasnovich | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aliaksandra Sasnovich | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aliaksandra Sasnovich | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aliaksandra Sasnovich | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Aliaksandra Sasnovich | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aliaksandra Sasnovich | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Jana Fett | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aliaksandra Sasnovich | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aliaksandra Sasnovich | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Jana Fett | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Aliaksandra Sasnovich | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aliaksandra Sasnovich vs. Jana Fett - Wzajemne mecze
11.11.20 | 2. runda | Aliaksandra Sasnovich | Jana Fett | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Linz | halowa |
Aliaksandra Sasnovich form & Jana Fett form
Aliaksandra Sasnovich - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Krunic | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Kayla Day | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Liv Hovde | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Diana Shnaider | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Xiyu Wang | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Taylor Townsend | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elina Avanesyan | 7-64, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 Klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Seone Mendez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leylah Annie Fernandez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-73, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 6-0, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.09.23 2. runda | vs. Caroline Garcia | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Emma Navarro | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Belinda Bencic | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eryn Cayetano | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Magda Linette | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.08.23 Klasyf. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Jana Fett - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
16.09.23 Klasyf. | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |