MECZ
16.05.18 | 1. runda | Alexandra Viktorovitch | Molly Helgesson | 7-63, 6-3 | Gothenburg | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Viktorovitch | Molly Helgesson | |
1. podanie % | 43/75 (57%) | 65/88 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/43 (77%) | 39/65 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/32 (47%) | 9/23 (39%) |
Zdobyte break-ball | 4/13 (31%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/88 (45%) | 27/75 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/163 (54%) | 75/163 (46%) |
Double foul | 9 | 1 |
Asy | 5 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Molly Helgesson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Viktorovitch | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Alexandra Viktorovitch | 2-0 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Alexandra Viktorovitch | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Molly Helgesson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandra Viktorovitch | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Molly Helgesson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Viktorovitch | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Molly Helgesson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
5-4 | Molly Helgesson | |
5-5 | Molly Helgesson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Viktorovitch | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Molly Helgesson | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Alexandra Viktorovitch | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Molly Helgesson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Viktorovitch | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Molly Helgesson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandra Viktorovitch | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Molly Helgesson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandra Viktorovitch | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Molly Helgesson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
5-3 | Molly Helgesson | |
0-0, 40-A | ||
6-3 |
Szwecja
13.10.00, 23 lat
13.10.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
19.03.00, 24 lat
19.03.00, 24 lat
Alexandra Viktorovitch vs. Molly Helgesson - Wzajemne mecze
16.05.18 | 1. runda | Alexandra Viktorovitch | Molly Helgesson | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | Gothenburg | ceglana |
Alexandra Viktorovitch form & Molly Helgesson form
Alexandra Viktorovitch - ostatnie mecze
W15 Hilton - ceglana | ||||
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Vanesa Suarez | 2-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Jonkoping - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sophia Hatton | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Jessica Failla | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.06.19 1. runda | vs. Karolayne Da Rosa | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Clara Tauson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 7-5, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
17.05.19 Ćwierćfinał | vs. Marina Yudanov | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.19 2. runda | vs. Agnes Gustafsson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
10.05.19 2. runda | vs. Annick Melgers | 3-6, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Maria Petrovic | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
20.12.18 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-3, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.12.18 Klasyf. | vs. Xinrui Liu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.12.18 2. runda klasyf. | vs. Jooyeon Jeong | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Maria Petrovic | 7-65, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.10.18 1. runda | vs. Alise Cernecka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.10.18 Finał | vs. Oona Orpana | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.10.18 Półfinał | vs. Lilly Elida Haseth | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.18 2. runda | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.18 1. runda | vs. Zoi Meers | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
25.06.18 Klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Cristina Adamescu | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Molly Helgesson - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 1. runda | vs. Zumra Balkan | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Anna Kartseva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Berrak Kocak | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Olga Helmi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 3-6, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Florentine Dekkers | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-0, Chahd Berriri - krecz | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Feryel Ben Hassen | 3-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lou Anne Guerbert | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
05.10.21 Klasyf. | vs. Alexia Rodriguez | Alexia Rodriguez - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Melis Yasar | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 Klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.21 2. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-78, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Anna Ukolova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 7-63, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Emilia Roslund | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Julia Rosenquist | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Marina Yudanov | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gothenburg - ceglana | ||||
16.05.18 1. runda | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
11.05.18 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |