MECZ
26.09.18 | 1. runda | Denisa Hindova | Alexandra Silna | 6-2, 6-0 | Brno | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Denisa Hindova | Alexandra Silna | |
1. podanie % | 38/44 (86%) | 30/53 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/38 (63%) | 10/30 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/6 (33%) | 7/23 (30%) |
Zdobyte break-ball | 7/12 (58%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/53 (68%) | 18/44 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/97 (64%) | 35/97 (36%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Denisa Hindova | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexandra Silna | |
1-1 | Alexandra Silna | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denisa Hindova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alexandra Silna | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denisa Hindova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Alexandra Silna | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Denisa Hindova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Silna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denisa Hindova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Alexandra Silna | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denisa Hindova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Alexandra Silna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-0 | Alexandra Silna | |
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
10.01.02, 22 lat
10.01.02, 22 lat
Denisa Hindova vs. Alexandra Silna - Wzajemne mecze
26.09.18 | 1. runda | Denisa Hindova | Alexandra Silna | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Brno | ceglana |
Denisa Hindova form & Alexandra Silna form
Denisa Hindova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Alexandra Silna - ostatnie mecze
W25 Frydek - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Levashova | 1-6, 0-1, - Alexandra Silna - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
26.11.18 1. runda klasyf. | vs. Monika Svobodova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Denisa Hindova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Daria Kuczer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 0-6, - Alexandra Silna - krecz | szczegóły meczu | |
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Katerina Filip | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Barbora Kollarova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.18 1. runda | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Maria Zotova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
13.06.18 2. runda | vs. Katerina Vankova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.06.18 1. runda | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Irina Cantos Siemers | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Lidija Samardzic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Jessica Crivelletto | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Elena De Santis | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Kathleen De Rienzo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stare Splavy - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |