MECZ
10.10.17 | 1. runda | Alexandra Riley | Janina Geiss | 6-2, 6-3 | Lagos | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Riley | Janina Geiss | |
1. podanie % | 38/51 (75%) | 33/58 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/38 (61%) | 13/33 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/13 (46%) | 10/25 (40%) |
Zdobyte break-ball | 6/16 (38%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/58 (60%) | 22/51 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Double foul | 0 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
01.11.95, 28 lat
01.11.95, 28 lat
Alexandra Riley vs. Janina Geiss - Wzajemne mecze
10.10.17 | 1. runda | Alexandra Riley | Janina Geiss | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Lagos | twarda |
05.10.15 | 1. runda | Alexandra Riley | Janina Geiss | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Alexandra Riley form & Janina Geiss form
Alexandra Riley - ostatnie mecze
Cali - ceglana | ||||
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Matea Roki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Natacha Schou | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - ceglana | ||||
24.11.22 2. runda | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.22 1. runda | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Calgary - halowa | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Ana Grubor | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Bucaramanga - ceglana | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Maegan Manasse | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
04.06.22 1. runda | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W60+H Santiago - ceglana | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Fernanda Astete | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.11.21 Klasyf. | vs. Martina Alcaino Vergara | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Medellin - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Ibague - ceglana | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Maria Paula Vargas Triana | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Evansville - twarda | ||||
13.07.21 1. runda klasyf. | vs. Qavia Lopez | - | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Fitriani Sabatini | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Valeria Bhunu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Dubai - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-4, - Alexandra Riley - krecz | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Sylvia Schenck | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
17.01.20 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Heranne Excellent | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Alexandra Anttila | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pretoria - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Zeel Desai | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Janina Geiss - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Milosevic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Djibouti - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Sarah Pang | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Sari Stegmann | 2-6, 1-5, - Janina Geiss - krecz | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
25.11.18 1. runda klasyf. | vs. Sari Stegmann | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
13.12.17 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Tereza Koplova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Giulia Guidetti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dakar - twarda | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Katie Swan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Sarah Adegoke | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lagos - twarda | ||||
10.10.17 1. runda | vs. Alexandra Riley | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Aminat Quadri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Christie Agugbom | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Melisa Morales | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.09.17 Klasyf. | vs. Fang-Hsien Wu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Warona Mdlulwa | 0-2, - Janina Geiss - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
02.08.17 1. runda | vs. Ramu Ueda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
26.07.17 1. runda | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 Klasyf. | vs. Emily Fanning | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sheetal Shetty | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.17 Klasyf. | vs. Elyse Lavender | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.07.17 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Snehal Mane | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.07.17 1. runda | vs. Alexandra Walters | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Salma Abdel Rahim | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Ellen Ashley | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.06.17 1. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |