INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Vitalia Stamat vs. Alexandra Perper - Wzajemne mecze
15.03.18 | 2. runda | Alexandra Perper | Vitalia Stamat | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Vitalia Stamat form & Alexandra Perper form
Vitalia Stamat - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Lisa-Marie Rioux | 2-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Caroline Vernet | 1-1, - Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Nikol Ruseva | 4-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Nina Potocnik | 3-6, 0-1, - Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.20 Klasyf. | vs. Anna Martemyanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-3, - Vitalia Stamat - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Rita Atik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
28.01.20 1. runda | vs. Nastja Kolar | 4-3, Nastja Kolar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Anna Morgina | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Nastja Kolar | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Andra Maria Nitescu | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Andriana Simovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Gabriela Horackova | 7-69, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Jelena Kovac | 6-2, 3-0, Jelena Kovac - krecz | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Gabriela Horackova | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 Klasyf. | vs. Aaliya Ebrahim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |
Alexandra Perper - ostatnie mecze
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Quinn Gleason | 2-6, 1-4, - Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Katyarina Paulenka | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Mari Osaka | 6-0, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 Klasyf. | vs. Mara Schmidt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Elie | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Palm - ceglana | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Emily Fanning | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Plantation - ceglana | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lawrence - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Romy Koelzer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-74, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
22.10.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Elbaba | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 0-2, - Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu |