MECZ
27.09.16 | 1. runda | Alexandra Perper | Viktoriia Dema | 3-6, 7-61, 6-4 | Chisinau | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Perper | Viktoriia Dema | |
1. podanie % | 60/107 (56%) | 81/119 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/60 (52%) | 41/81 (51%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 24/47 (51%) | 20/38 (53%) |
Zdobyte break-ball | 7/16 (44%) | 8/17 (47%) |
Punkty zdobyte przez return | 58/119 (49%) | 52/107 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 113/226 (50%) | 113/226 (50%) |
Double foul | 12 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Perper vs. Viktoriia Dema - Wzajemne mecze
27.09.16 | 1. runda | Alexandra Perper | Viktoriia Dema | 3-6, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | Chisinau | ceglana |
Alexandra Perper form & Viktoriia Dema form
Alexandra Perper - ostatnie mecze
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Quinn Gleason | 2-6, 1-4, - Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Katyarina Paulenka | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Mari Osaka | 6-0, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 Klasyf. | vs. Mara Schmidt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Elie | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Palm - ceglana | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Emily Fanning | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Plantation - ceglana | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lawrence - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Romy Koelzer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-74, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
22.10.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Elbaba | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 0-2, - Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu |
Viktoriia Dema - ostatnie mecze
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Smith | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
09.06.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Alice Ferlito | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Laia Petretic | 4-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Nino Natsvlishvili | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ada Piestrzynska | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.23 Klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-63, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Darya Lebesheva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
31.10.22 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu |