MECZ
04.07.17 | 1. runda | Alexandra Perper | Francesca Bullani | 6-4, 6-0 | Focsani | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Perper | Francesca Bullani | |
1. podanie % | 28/45 (62%) | 25/50 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/28 (68%) | 13/25 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 8/25 (32%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/50 (58%) | 16/45 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/95 (61%) | 37/95 (39%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Perper vs. Francesca Bullani - Wzajemne mecze
04.07.17 | 1. runda | Alexandra Perper | Francesca Bullani | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Focsani | ceglana |
Alexandra Perper form & Francesca Bullani form
Alexandra Perper - ostatnie mecze
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Quinn Gleason | 2-6, 1-4, - Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Katyarina Paulenka | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Mari Osaka | 6-0, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 Klasyf. | vs. Mara Schmidt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Elie | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Palm - ceglana | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Emily Fanning | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Plantation - ceglana | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lawrence - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Romy Koelzer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-74, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
22.10.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Elbaba | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 0-2, - Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu |
Francesca Bullani - ostatnie mecze
W15 Les - twarda | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Susanne Celik | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Ali Collins | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Amandine Cazeaux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Harriet Hamilton | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Maria Jose Luque Moreno | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Torino - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Andreea Velcea | 6-2, 4-6, 1-4, - Francesca Bullani - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Gabriela Duca | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Eleni Kampantai | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Eline Audenaert | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Giorgie Jones | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Perla Biansumba | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.03.19 Klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.19 Klasyf. | vs. Theo Gravouil | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.01.19 1. runda | vs. Lou Brouleau | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
19.12.18 2. runda | vs. Verena Hofer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.12.18 1. runda | vs. Sara Gambogi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cordenons - ceglana | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Isabella Tcherkes Zade | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Alice Robbe | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Greiner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
24.09.18 Klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Imola - dywanowa | ||||
16.07.18 1. runda | vs. Claudia Coppola | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |