MECZ
07.07.17 | Ćwierćfinał | Alexandra Perper | Cristina Dinu | 6-3, 3-6, 7-63 | Focsani | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Perper | Cristina Dinu | |
1. podanie % | 66/108 (61%) | 63/108 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/66 (59%) | 31/63 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/42 (48%) | 26/45 (58%) |
Zdobyte break-ball | 6/17 (35%) | 6/12 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 51/108 (47%) | 49/108 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 110/216 (51%) | 106/216 (49%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Perper vs. Cristina Dinu - Wzajemne mecze
16.03.18 | Ćwierćfinał | Alexandra Perper | Cristina Dinu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
07.07.17 | Ćwierćfinał | Alexandra Perper | Cristina Dinu | 6-3, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | Focsani | ceglana |
01.07.17 | Półfinał | Cristina Dinu | Alexandra Perper | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
Alexandra Perper form & Cristina Dinu form
Alexandra Perper - ostatnie mecze
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Quinn Gleason | 2-6, 1-4, - Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Katyarina Paulenka | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Mari Osaka | 6-0, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 Klasyf. | vs. Mara Schmidt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Elie | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Palm - ceglana | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Emily Fanning | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Plantation - ceglana | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lawrence - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Romy Koelzer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-74, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
22.10.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Elbaba | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 0-2, - Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu |
Cristina Dinu - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 1. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 Finał | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - krecz | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 Finał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Półfinał | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu |