MECZ
10.01.18 | 1. runda | Alexandra Perper | Chanel Simmonds | 4-6, 7-62, 10-7 | Daytona Beach | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Perper | Chanel Simmonds | |
1. podanie % | 41/72 (57%) | 53/81 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/41 (63%) | 31/53 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/31 (42%) | 10/28 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 6/10 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/81 (49%) | 33/72 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/153 (52%) | 74/153 (48%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Perper vs. Chanel Simmonds - Wzajemne mecze
10.01.18 | 1. runda | Alexandra Perper | Chanel Simmonds | 4-6, 7-62, 10-7 | szczegóły meczu | Daytona Beach | ceglana |
Alexandra Perper form & Chanel Simmonds form
Alexandra Perper - ostatnie mecze
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Quinn Gleason | 2-6, 1-4, - Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Katyarina Paulenka | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Mari Osaka | 6-0, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 Klasyf. | vs. Mara Schmidt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Elie | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Palm - ceglana | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Emily Fanning | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Plantation - ceglana | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lawrence - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Romy Koelzer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-74, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
22.10.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Elbaba | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 0-2, - Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu |
Chanel Simmonds - ostatnie mecze
W15 San - twarda | ||||
18.06.23 Finał | vs. Sara Daavettila | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Kate Fakih | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Katherine Hui | 6-1, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Megan Mccray | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Anita Sahdiieva | 6-0, 3-0, Anita Sahdiieva - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Samantha Horwood | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yinglak Jittakoat | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Haley Giavara | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Isabella Chhiv | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Bianca Molnar | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Alina Charaeva | 2-6, - Chanel Simmonds - krecz | szczegóły meczu | |
21.09.21 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Johannesburg - twarda | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 7-64, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
20.02.21 Półfinał | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.02.21 Ćwierćfinał | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.21 2. runda | vs. Eden Silva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.02.21 1. runda | vs. Gabriela Ce | 6-4, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
14.01.21 2. runda | vs. Elina Avanesyan | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.01.21 1. runda | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
08.01.21 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.01.21 2. runda | vs. Elena Grekul | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.01.21 1. runda | vs. Aya El Aouni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Jessie Aney | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.20 Ćwierćfinał | vs. Romana Cisovska | 6-75, 6-4, 6-77 | szczegóły meczu |