MECZ
25.06.18 | 1. runda klasyf. | Alexandra Panova | Selina Dal | 6-1, 6-2 | Stuttgart Vaihingen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Panova | Selina Dal | |
1. podanie % | 22/41 (54%) | 18/34 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/22 (77%) | 7/18 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/19 (68%) | 4/16 (25%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/34 (68%) | 11/41 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/75 (71%) | 22/75 (29%) |
Double foul | 1 | 10 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Selina Dal | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Panova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Selina Dal | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Panova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Selina Dal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Panova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Selina Dal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alexandra Panova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Selina Dal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandra Panova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Selina Dal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Selina Dal | |
0-0, 40-15[BP] | ||
4-1 | Selina Dal | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-1 | Selina Dal | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Panova | 5-2 | |
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Panova vs. Selina Dal - Wzajemne mecze
25.06.18 | 1. runda klasyf. | Alexandra Panova | Selina Dal | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Stuttgart Vaihingen | ceglana |
Alexandra Panova form & Selina Dal form
Alexandra Panova - ostatnie mecze
Monterrey - twarda | ||||
01.04.19 Klasyf. | vs. Miyu Kato | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.03.19 2. runda klasyf. | vs. Asia Muhammad | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.03.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-2, 7-610 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
05.01.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 6-1, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.18 2. runda klasyf. | vs. Silvia Soler-Espinosa | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.12.18 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Renata Voracova | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-67, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
23.09.18 Klasyf. | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Conny Perrin | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 7-65, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 6-71, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Palkina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
13.07.18 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.18 2. runda | vs. Dalma Galfi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.18 1. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 1-2, Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Alena Fomina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Cornelia Lister | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Marie Benoit | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.18 Klasyf. | vs. Valeriya Solovyeva | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.06.18 1. runda klasyf. | vs. Selina Dal | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
20.06.18 2. runda | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Alice Rame | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Selina Dal - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 4-0, Lara Pfeifer - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Haruka Kaji | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Yufei Ren | 6-77, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Giulia Paterno | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Yufei Ren | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Laura Samsonova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.12.23 Finał | vs. Ksenia Efremova | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Półfinał | vs. Stefania Bojica | 1-0, Stefania Bojica - krecz | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Manal Ennaciri | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Półfinał | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Zixuan Zeng | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Mara Gae | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Emily Welker | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Julia Adams | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Carson Branstine | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Emeline Dartron | 0-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Michaela Laki | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |