MECZ
20.08.18 | Klasyf. | Alexandra Panova | Marine Partaud | 6-71, 6-2, 6-3 | Braunschweig | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Panova | Marine Partaud | |
1. podanie % | 69/105 (66%) | 66/106 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/69 (61%) | 35/66 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/36 (36%) | 16/40 (40%) |
Zdobyte break-ball | 9/21 (43%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 55/106 (52%) | 50/105 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 110/211 (52%) | 101/211 (48%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Marine Partaud | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Panova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Marine Partaud | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Panova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Alexandra Panova | 3-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Alexandra Panova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Marine Partaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexandra Panova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Marine Partaud | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Panova | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Marine Partaud | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-5 | Marine Partaud | |
6-6 | Marine Partaud | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6 | ||
6-71 |
2 | ||
Alexandra Panova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Marine Partaud | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Panova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Marine Partaud | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Panova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Marine Partaud | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexandra Panova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Marine Partaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Alexandra Panova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-0 | Marine Partaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Panova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Marine Partaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandra Panova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Marine Partaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Panova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Marine Partaud | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Panova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Panova vs. Marine Partaud - Wzajemne mecze
20.08.18 | Klasyf. | Alexandra Panova | Marine Partaud | 6-71, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Braunschweig | ceglana |
Alexandra Panova form & Marine Partaud form
Alexandra Panova - ostatnie mecze
Monterrey - twarda | ||||
01.04.19 Klasyf. | vs. Miyu Kato | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.03.19 2. runda klasyf. | vs. Asia Muhammad | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.03.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-2, 7-610 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
05.01.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 6-1, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.18 2. runda klasyf. | vs. Silvia Soler-Espinosa | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.12.18 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Renata Voracova | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-67, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
23.09.18 Klasyf. | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Conny Perrin | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 7-65, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 6-71, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Palkina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
13.07.18 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.18 2. runda | vs. Dalma Galfi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.18 1. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 1-2, Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Alena Fomina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Cornelia Lister | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Marie Benoit | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.18 Klasyf. | vs. Valeriya Solovyeva | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.06.18 1. runda klasyf. | vs. Selina Dal | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
20.06.18 2. runda | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Alice Rame | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Marine Partaud - ostatnie mecze
W35 Spring - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Maribella Zamarripa | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 4-6, 7-65, 10-2 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Madison Sieg | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Ashton Bowers | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-4, - Marine Partaud - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nadia Lagaev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 0-6, 1-3, - Marine Partaud - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Laia Petretic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Naples - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
27.04.23 3. runda | vs. Francesca Jones | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |