MECZ
31.03.19 | 2. runda klasyf. | Alexandra Panova | Asia Muhammad | 1-6, 6-3, 6-3 | Monterrey | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Panova | Asia Muhammad | |
1. podanie % | 63/85 (74%) | 51/85 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/63 (62%) | 32/51 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/22 (45%) | 17/34 (50%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/85 (42%) | 36/85 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 85/170 (50%) | 85/170 (50%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 1 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alexandra Panova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Asia Muhammad | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexandra Panova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Asia Muhammad | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandra Panova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Asia Muhammad | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandra Panova | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Asia Muhammad | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alexandra Panova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Asia Muhammad | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Panova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Asia Muhammad | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Panova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Asia Muhammad | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Panova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Asia Muhammad | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Alexandra Panova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Asia Muhammad | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexandra Panova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Asia Muhammad | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Panova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Asia Muhammad | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Panova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Asia Muhammad | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Panova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Panova vs. Asia Muhammad - Wzajemne mecze
31.03.19 | 2. runda klasyf. | Alexandra Panova | Asia Muhammad | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Monterrey | twarda |
29.04.16 | 2. runda | Alexandra Panova | Asia Muhammad | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | Charlottesville | ceglana |
Alexandra Panova form & Asia Muhammad form
Alexandra Panova - ostatnie mecze
Monterrey - twarda | ||||
01.04.19 Klasyf. | vs. Miyu Kato | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.03.19 2. runda klasyf. | vs. Asia Muhammad | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.03.19 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-2, 7-610 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
05.01.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 6-1, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.18 2. runda klasyf. | vs. Silvia Soler-Espinosa | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.12.18 1. runda klasyf. | vs. Erin Routliffe | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Renata Voracova | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-67, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
23.09.18 Klasyf. | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
12.09.18 1. runda | vs. Conny Perrin | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zagreb - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 7-65, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 6-71, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Palkina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
13.07.18 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.18 2. runda | vs. Dalma Galfi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.18 1. runda | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 1-2, Irina Khromacheva - krecz | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Alena Fomina | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Cornelia Lister | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
28.06.18 2. runda | vs. Marie Benoit | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.18 1. runda | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.06.18 Klasyf. | vs. Valeriya Solovyeva | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.06.18 1. runda klasyf. | vs. Selina Dal | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
20.06.18 2. runda | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Alice Rame | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Asia Muhammad - ostatnie mecze
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 6-1, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.07.23 Finał | vs. Sohyun Park | 6-2, 1-0, Sohyun Park - krecz | szczegóły meczu | |
21.07.23 Półfinał | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.07.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Kristina Paskauskas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Amelia Rajecki | 7-62, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
25.05.23 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Anna Turati | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Dalila Jakupovic | 6-73, 6-0, 6-76 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 3-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.23 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.23 2. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 6-2, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu |