MECZ
02.07.11 | 1. runda klasyf. | Aleksandra Krunic | Natalie Grandin | 6-3, 6-4 | Budapest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Aleksandra Krunic | Natalie Grandin | |
1. podanie % | 22/61 (36%) | 43/72 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/22 (77%) | 27/43 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/39 (56%) | 9/29 (31%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/72 (50%) | 22/61 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/133 (56%) | 58/133 (44%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aleksandra Krunic vs. Natalie Grandin - Wzajemne mecze
02.07.11 | 1. runda klasyf. | Aleksandra Krunic | Natalie Grandin | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
Aleksandra Krunic form & Natalie Grandin form
Aleksandra Krunic - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Laura Siegemund | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Victoria Bervid | 6-71, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Astra Sharma | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ann Li | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
24.09.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 6-4, 5-4, - Aleksandra Krunic - krecz | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
02.09.22 3. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.22 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
21.08.22 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
13.08.22 1. runda klasyf. | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Natalie Grandin - ostatnie mecze
Toronto - twarda | ||||
03.08.13 1. runda klasyf. | vs. Kiki Bertens | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Carlsbad - twarda | ||||
27.07.13 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
22.07.13 Klasyf. | vs. Michelle Larcher De Brito | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.13 2. runda klasyf. | vs. Sachie Ishizu | 6-4, 6-77, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.07.13 1. runda klasyf. | vs. Miki Miyamura | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bad Gastein - ceglana | ||||
15.07.13 Klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.07.13 2. runda klasyf. | vs. Barbara Bonic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.07.13 1. runda klasyf. | vs. Pia Konig | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.13 1. runda klasyf. | vs. Caroline Garcia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
17.08.12 1. runda klasyf. | vs. Garbine Muguruza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
04.08.12 1. runda klasyf. | vs. Timea Babos | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
16.06.12 1. runda klasyf. | vs. Jade Windley | - Natalie Grandin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
09.06.12 1. runda klasyf. | vs. Jie Zheng | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
31.03.12 1. runda klasyf. | vs. Petra Rampre | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.12 Klasyf. | vs. Caroline Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.12 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Rodionova | Anastasia Rodionova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
04.02.12 1. runda klasyf. | vs. Severine Beltrame | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
18.09.11 2. runda klasyf. | vs. Ryoko Fuda | 6-0, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.09.11 1. runda klasyf. | vs. Erika Takao | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Carlsbad - twarda | ||||
01.08.11 1. runda | vs. Polona Hercog | 6-71, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.07.11 Klasyf. | vs. Olga Savchuk | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.07.11 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Stevenson | 6-4, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
02.07.11 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Krunic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
04.06.11 1. runda klasyf. | vs. Shuko Aoyama | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.11 1. runda klasyf. | vs. Coco Vandeweghe | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
12.02.11 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
01.01.11 1. runda klasyf. | vs. Kurumi Nara | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
12.10.10 1. runda | vs. Jill Craybas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.10 Klasyf. | vs. Wen-Hsin Hsu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.10 2. runda klasyf. | vs. Shuko Aoyama | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |