MECZ
12.09.11 | Klasyf. | Aleksandra Krunic | Marta Sirotkina | 6-4, 4-6, 7-62 | Tashkent | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Aleksandra Krunic | Marta Sirotkina | |
1. podanie % | 66/121 (55%) | 57/92 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 45/66 (68%) | 42/57 (74%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 29/55 (53%) | 13/35 (37%) |
Zdobyte break-ball | 4/4 (100%) | 4/12 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/92 (40%) | 47/121 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 111/213 (52%) | 102/213 (48%) |
Double foul | 3 | 10 |
Asy | 6 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aleksandra Krunic vs. Marta Sirotkina - Wzajemne mecze
12.09.11 | Klasyf. | Aleksandra Krunic | Marta Sirotkina | 6-4, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | Tashkent | twarda |
Aleksandra Krunic form & Marta Sirotkina form
Aleksandra Krunic - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Laura Siegemund | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Victoria Bervid | 6-71, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Astra Sharma | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ann Li | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
24.09.22 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 6-4, 5-4, - Aleksandra Krunic - krecz | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
02.09.22 3. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.22 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
21.08.22 1. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
13.08.22 1. runda klasyf. | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Marta Sirotkina - ostatnie mecze
Ilkley - trawiasta | ||||
15.06.15 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Haddad Maia | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Surbiton - trawiasta | ||||
08.06.15 2. runda | vs. Tamira Paszek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.06.15 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saint Gaudens - ceglana | ||||
11.05.15 1. runda | vs. Teliana Pereira | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - twarda | ||||
20.04.15 1. runda | vs. Jana Fett | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
Barnstaple - halowa | ||||
06.04.15 1. runda | vs. Kristyna Pliskova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Croissy Beaubourg - halowa | ||||
30.03.15 2. runda klasyf. | vs. Nadiya Kichenok | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.03.15 1. runda klasyf. | vs. Amandine Hesse | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Saint Petersburg - halowa | ||||
23.02.15 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kreuzlingen - dywanowa | ||||
16.02.15 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Glasgow - halowa | ||||
02.02.15 1. runda | vs. Cristina Ene | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.02.15 2. runda | vs. Naomi Broady | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sunderland - halowa | ||||
26.01.15 Półfinał | vs. Martina Borecka | 7-69, 7-65 | szczegóły meczu | |
26.01.15 1. runda | vs. Jasmine Amber Asghar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.15 Finał | vs. Amy Bowtell | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.01.15 2. runda | vs. Alice Matteucci | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.15 Ćwierćfinał | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
05.01.15 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.01.15 2. runda | vs. Stephanie Vogt | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ankara - halowa | ||||
15.12.14 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bath - halowa | ||||
03.11.14 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.14 Półfinał | vs. Stephanie Vogt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.11.14 Ćwierćfinał | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.14 1. runda | vs. Klaartje Liebens | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
27.10.14 2. runda | vs. Quirine Lemoine | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
27.10.14 Ćwierćfinał | vs. Alberta Brianti | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.14 Półfinał | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.14 1. runda | vs. Maria Marfutina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
12.10.14 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.14 1. runda klasyf. | vs. Olga Ianchuk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |