MECZ
27.08.17 | Finał | Alexandra Dulgheru | Ganna Poznikhirenko | 7-5, 6-2 | Hodmezovasarhely | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Dulgheru | Ganna Poznikhirenko | |
1. podanie % | 51/64 (80%) | 45/70 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/51 (59%) | 25/45 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/13 (54%) | 7/25 (28%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/70 (54%) | 27/64 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/134 (56%) | 59/134 (44%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Dulgheru vs. Ganna Poznikhirenko - Wzajemne mecze
27.08.17 | Finał | Alexandra Dulgheru | Ganna Poznikhirenko | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Hodmezovasarhely | ceglana |
Alexandra Dulgheru form & Ganna Poznikhirenko form
Alexandra Dulgheru - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - ceglana | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Andrea Petkovic | 3-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.21 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
19.07.21 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Caroline Garcia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
23.06.21 1. runda klasyf. | vs. Danielle Lao | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
18.06.21 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 1-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - krecz | szczegóły meczu | |
17.06.21 2. runda | vs. Tereza Smitkova | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.06.21 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.21 1. runda | vs. Barbara Haas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ellen Perez | 0-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
16.05.21 Finał | vs. Clara Burel | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.21 Półfinał | vs. Viktorija Golubic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.05.21 Ćwierćfinał | vs. Kristina Kucova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.05.21 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 6-0, Laura-Ioana Paar - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
01.05.21 Półfinał | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.04.21 Ćwierćfinał | vs. Kristina Kucova | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.04.21 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.04.21 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.21 3. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.21 2. runda | vs. Marina Melnikova | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.04.21 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 7-63, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.21 1. runda | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.21 2. runda | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
22.04.19 Klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.04.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Ganna Poznikhirenko - ostatnie mecze
W60 Templeton - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Dallas - halowa | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Evansville - twarda | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Colorado - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
20.05.23 Półfinał | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |