MECZ
28.06.17 | 1. runda | Alexandra Dulgheru | Dia Evtimova | 6-1, 6-4 | Lund | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Dulgheru | Dia Evtimova | |
1. podanie % | 43/55 (78%) | 30/42 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/43 (63%) | 13/30 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/12 (58%) | 4/12 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/42 (60%) | 21/55 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Dulgheru vs. Dia Evtimova - Wzajemne mecze
28.06.17 | 1. runda | Alexandra Dulgheru | Dia Evtimova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Lund | ceglana |
Alexandra Dulgheru form & Dia Evtimova form
Alexandra Dulgheru - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - ceglana | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Andrea Petkovic | 3-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - krecz | szczegóły meczu | |
02.08.21 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
19.07.21 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Caroline Garcia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
23.06.21 1. runda klasyf. | vs. Danielle Lao | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
18.06.21 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 1-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - krecz | szczegóły meczu | |
17.06.21 2. runda | vs. Tereza Smitkova | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.06.21 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
07.06.21 1. runda | vs. Barbara Haas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ellen Perez | 0-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
16.05.21 Finał | vs. Clara Burel | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.21 Półfinał | vs. Viktorija Golubic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.05.21 Ćwierćfinał | vs. Kristina Kucova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.05.21 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Laura-Ioana Paar | 6-0, Laura-Ioana Paar - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
01.05.21 Półfinał | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.04.21 Ćwierćfinał | vs. Kristina Kucova | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.04.21 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.04.21 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.21 3. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.21 2. runda | vs. Marina Melnikova | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.04.21 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 7-63, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.21 1. runda | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.21 2. runda | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
22.04.19 Klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.04.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
14.03.19 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pari Singh | - Dia Evtimova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu |