MECZ
02.07.18 | Klasyf. | Alexandra Damaschin | Jessie Aney | 6-2, 6-2 | Focsani | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Damaschin | Jessie Aney | |
1. podanie % | 44/51 (86%) | 36/78 (46%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/44 (61%) | 20/36 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/7 (43%) | 12/42 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/78 (59%) | 21/51 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/129 (59%) | 53/129 (41%) |
Double foul | 0 | 7 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alexandra Damaschin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Jessie Aney | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Alexandra Damaschin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Alexandra Damaschin | 3-0 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Jessie Aney | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Jessie Aney | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
5-2 | Jessie Aney | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alexandra Damaschin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Jessie Aney | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alexandra Damaschin | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Alexandra Damaschin | 1-2 | |
0-0, 40-40 | ||
Alexandra Damaschin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Alexandra Damaschin | 3-2 | |
Alexandra Damaschin | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
Alexandra Damaschin | 5-2 | |
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Damaschin vs. Jessie Aney - Wzajemne mecze
02.07.18 | Klasyf. | Alexandra Damaschin | Jessie Aney | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Focsani | ceglana |
Alexandra Damaschin form & Jessie Aney form
Alexandra Damaschin - ostatnie mecze
W15 Bucharest - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Laura Schaeder | 6-3, 4-6, - Alexandra Damaschin - krecz | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Christina Rosca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Sathwika Sama | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Torun - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.19 2. runda | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Agathe Timsit | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Amanda Carreras | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Julia Grabher | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Abbie Myers | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Aldila Sutjiadi | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.02.19 2. runda | vs. Camilla Scala | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.02.19 2. runda | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.02.19 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.19 Ćwierćfinał | vs. Viktoriia Dema | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.02.19 2. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.19 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Karolina Berankova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.01.19 1. runda | vs. Sandy Marti | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.12.18 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - halowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Jessie Aney - ostatnie mecze
W15 Montreal - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Jessica Failla | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Dasha Ivanova | 6-73, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Paris Corley | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Isabella Marton | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Catherine Harrison | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Clemence Mercier | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carolyn Campana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Isabella Marton | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Maria Mateas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Stacey Fung | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Pamela Badillo Hernandez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Laia Petretic | 5-7, 6-3, 6-71 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-1, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-5, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Klasyf. | vs. Daniela Schekaiban | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Jenna Defalco | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu |