MECZ
25.09.18 | 1. runda | Alexandra Damaschin | Enola Chiesa | 6-2, 6-0 | Melilla | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Damaschin | Enola Chiesa | |
1. podanie % | 29/41 (71%) | 37/54 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/29 (69%) | 14/37 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/12 (75%) | 8/17 (47%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/54 (59%) | 12/41 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alexandra Damaschin | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-1 | Enola Chiesa | |
0-0, 30-40 | ||
1-2 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-2 | Enola Chiesa | |
0-0, 40-15[BP] | ||
5-2 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 40-30[BP] | ||
1-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Damaschin | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Damaschin vs. Enola Chiesa - Wzajemne mecze
25.09.18 | 1. runda | Alexandra Damaschin | Enola Chiesa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Melilla | ceglana |
Alexandra Damaschin form & Enola Chiesa form
Alexandra Damaschin - ostatnie mecze
W15 Bucharest - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Laura Schaeder | 6-3, 4-6, - Alexandra Damaschin - krecz | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Christina Rosca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Sathwika Sama | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Torun - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.19 2. runda | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Agathe Timsit | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Amanda Carreras | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.04.19 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Julia Grabher | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Abbie Myers | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Aldila Sutjiadi | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - ceglana | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.02.19 2. runda | vs. Camilla Scala | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.02.19 2. runda | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.02.19 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.19 2. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.02.19 Ćwierćfinał | vs. Viktoriia Dema | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.02.19 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Karolina Berankova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.01.19 1. runda | vs. Sandy Marti | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.12.18 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - halowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Andreea Ghitescu | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.10.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Enola Chiesa - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |