MECZ
11.05.17 | Ćwierćfinał | Alexandra Cadantu | Zoe Hives | 6-3, 6-2 | Dunakeszi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Cadantu | Zoe Hives | |
1. podanie % | 30/50 (60%) | 39/66 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/30 (47%) | 18/39 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/20 (50%) | 5/27 (19%) |
Zdobyte break-ball | 8/13 (62%) | 4/6 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/66 (65%) | 26/50 (52%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Double foul | 8 | 5 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Cadantu vs. Zoe Hives - Wzajemne mecze
11.05.17 | Ćwierćfinał | Alexandra Cadantu | Zoe Hives | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Dunakeszi | ceglana |
Alexandra Cadantu form & Zoe Hives form
Alexandra Cadantu - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
05.08.23 Finał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Półfinał | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.23 3. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
08.07.23 Półfinał | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu |
Zoe Hives - ostatnie mecze
W35 Mildura - trawiasta | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Gloria Jovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nessa Pratt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hanin Choukair | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
29.12.22 | vs. Katie Swan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
01.08.22 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Angelica Blake | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Rome - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
04.07.22 1. runda | vs. Lena Papadakis | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Maria Sakkari | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.22 Klasyf. | vs. Priscilla Hon | Priscilla Hon - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.06.22 2. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-2, 4-6, 0-1, - Zoe Hives - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
28.02.22 Klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-2, - Zoe Hives - krecz | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Zali Morris | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Asia Muhammad | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
13.01.22 2. runda klasyf. | vs. Emina Bektas | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.01.22 1. runda klasyf. | vs. Xinyun Han | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Abbie Myers | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hiroshima - twarda | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Misaki Doi | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Anastasia Potapova | 6-74, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Miharu Imanishi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |