MECZ
25.02.12 | Półfinał | Alexandra Cadantu | Greta Arn | 6-2, 4-6, 7-5 | Monterrey | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Cadantu | Greta Arn | |
1. podanie % | 85/116 (73%) | 51/90 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 51/85 (60%) | 32/51 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/31 (35%) | 11/39 (28%) |
Zdobyte break-ball | 8/12 (67%) | 6/18 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/90 (52%) | 54/116 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 109/206 (53%) | 97/206 (47%) |
Double foul | 10 | 12 |
Asy | 2 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Cadantu vs. Greta Arn - Wzajemne mecze
23.10.19 | 1. runda | Alexandra Cadantu | Greta Arn | 6-0, Greta Arn - krecz | szczegóły meczu | W100 Szekesfehervar | ceglana |
31.08.17 | 2. runda | Alexandra Cadantu | Greta Arn | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Dunakeszi | ceglana |
25.02.12 | Półfinał | Alexandra Cadantu | Greta Arn | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | Monterrey | twarda |
Alexandra Cadantu form & Greta Arn form
Alexandra Cadantu - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
05.08.23 Finał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Półfinał | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.23 3. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
08.07.23 Półfinał | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu |
Greta Arn - ostatnie mecze
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.08.20 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Cairo - twarda | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Katarzyna Piter | - Greta Arn - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W100 Szekesfehervar - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, - Greta Arn - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-62, 12-10 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Grabher | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
25.09.19 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
09.09.19 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 Klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 7-68 | szczegóły meczu | |
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
10.08.19 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.19 1. runda | vs. Angelica Blake | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |