MECZ
09.08.17 | 1. runda | Alexandra Cadantu | Dejana Radanovic | 7-63, 6-4 | Hechingen | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alexandra Cadantu | Dejana Radanovic | |
1. podanie % | 56/69 (81%) | 46/93 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/56 (59%) | 24/46 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/13 (15%) | 17/47 (36%) |
Zdobyte break-ball | 7/19 (37%) | 6/10 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 52/93 (56%) | 34/69 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 87/162 (54%) | 75/162 (46%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alexandra Cadantu vs. Dejana Radanovic - Wzajemne mecze
15.02.19 | Ćwierćfinał | Alexandra Cadantu | Dejana Radanovic | 6-4, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Trnava | halowa |
09.08.17 | 1. runda | Alexandra Cadantu | Dejana Radanovic | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | Hechingen | ceglana |
14.06.16 | 1. runda | Alexandra Cadantu | Dejana Radanovic | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | Szeged | ceglana |
Alexandra Cadantu form & Dejana Radanovic form
Alexandra Cadantu - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
05.08.23 Finał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Półfinał | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.23 3. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
08.07.23 Półfinał | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu |
Dejana Radanovic - ostatnie mecze
W35 Helsinki - halowa | ||||
03.03.24 Finał | vs. Malene Helgo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Julia Middendorf | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-3, - Dejana Radanovic - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 4-6, - Dejana Radanovic - krecz | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Naho Sato | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 5-7, 6-4, 6-79 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
16.11.23 3. runda | vs. Haley Giavara | - Dejana Radanovic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Hina Inoue | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Półfinał | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 3. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Lois Boisson | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |